piątek, 6 września 2019

KONKURS Z MARKĄ AQUAPHOR - PODZIEL SIĘ PRZEPISEM NA TWÓJ ULUBIONY, OWOCOWY NAPÓJ LUB KOKTAJL
Kochani dziś zapraszam Was na świetny Konkurs, który przygotowałam dla Was wraz z marką Aquaphor... ❤ Do wygrania są aż trzy piękne i eleganckie dzbanki filtrujące Aquaphor Onyx! 
Jak zapewne wielu z Was kojarzy z wpisów z Bloga, dzbanki Aquaphor są w moim domu już od wielu, wielu miesięcy i dziś nie wyobrażam sobie bez nich mojej kuchni. Dzięki nim na przestrzeni tego czasu pozbyłam się setek plastikowych butelek po wodzie, zaoszczędziłam pieniądze i, co najważniejsze, czuję się zdecydowanie lepiej z tym, że dokładam swoją małą cegiełkę do ochrony środowiska. Odkąd na co dzień używam dzbanka filtrującego moi Bliscy i dalsza Rodzina również zaczęli korzystać z takich dzbanków, co oczywiście bardzo mnie cieszy 😊 Zresztą przeczytajcie sami moją opinię oraz kilka słów od Producenta o dzbanku Onyx:


DZBANEK FILTRUJĄCY AQUAPHOR ONYX

Pokrywka: dzbanek jest wyposażony w pokrywkę typu flip - flop, co oznacza, że można ją w każdej chwili bez problemu odczepić, umyć i ponownie założyć. Dodatkowo umieszczony jest na niej mechaniczny wskaźnik zużycia wkładu, dzięki któremu mamy kontrolę nad tym, ile wody przefiltrowaliśmy. Wydajność wkładu wystarcza na 200 litrów wody, a po każdorazowej wymianie filtru należy ustawić wskaźnik ponownie na 100 %.

Pojemność: dzbanek będzie dobrze służył całej rodzinie, ponieważ jego pojemność to aż 4,2 litra, natomiast samej wody filtrowanej to całe 2 litry.

Smak wody: filtr B25 Maxfor wzbogaca wodę z kranu  w magnez i wyraźnie ją uzdatnia. Przefiltrowana woda robi się bardzo przejrzysta i krystaliczna, podczas picia czuć świeżość, a nie specyficzny zapach "kranówki".

Cena: według mnie cena jest przystępna i konkurencyjna w porównaniu do dzbanków innych firm. Aktualnie na stronie Producenta możecie zakupić ten dzbanek w cenie 74,99 zł - link do dzbanka TUTAJ (klik)Opis Producenta:

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

W dzbanku filtrującym Onyx znajduje się wkład B25Mg, który jest najnowszym osiągnięciem technologicznym Aquaphor. Dzięki unikalnym właściwościom materiałów filtrujących, opracowanych przez Aquaphor, wkład filtrujący nie tylko zapobiega osadzaniu się kamienia, ale również dba o nasze serce, wzbogacając wodę w magnez. 

B25Mg zawiera włókno Aqualen, dzięki któremu skutecznie usuwa jony metali ciężkich (np. rtęć, ołów), a także usuwa z wody m. in. chlor, fenol, pestycydy, żelazo, niwelując nieprzyjemny posmak i zapach wody.

Używanie na co dzień dzbanka filtrującego to według mnie ogromna oszczędność pieniędzy. Jego zakup zwraca się praktycznie w skali miesiąca, ponieważ kilka zgrzewek dobrej wody butelkowanej dla całej rodziny to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Ochrona środowiska w przypadku używania takiego dzbanka jest zaś bezcenna i każdy z nas może w ten sposób "dorzucić swoją cegiełkę" - filtrując wodę w dzbanku, eliminujemy zakup wody w plastikowych butelkach.

Smak wody kranowej zmienia się wyraźnie - jest zdecydowanie smaczniejsza, krystaliczna i zdrowsza. Dzbanek jest bardzo praktyczny i na pewno posłuży Wam przez wiele lat.
Wkłady filtrujące Aquaphor znacznie zmniejszają ilość najbardziej szkodliwych substancji znajdujących się w wodzie wodociągowej. Należą do nich:

 • osad, taki jak rdza, piasek, szlam;
 • chlor, chloroform i i inne związki chloru organicznego;
 • metale ciężkie : żelazo, ołów, rtęć, miedź;
 • produkty ropopochodne;
 • fenole;
 • redukuje twardość wody


Zapraszam Was na stronę Producenta TUTAJ (klik) - znajdziecie tam cały asortyment i wszystkie niezbędne informacje na temat dzbanków filtrujących


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tymczasem wracamy do Konkursu! Zadanie jest naprawdę dziecinnie proste:


1. "Podziel się przepisem na Twój ulubiony owocowy napój lub koktajl" (pod postem konkursowym: na Blogu lub Facebook'u albo na Instagramie)
2. Polub i udostępnij post Konkursowy na Instagramie i/lub Facebooku.
3. Polub profile: Aquaphor oraz mój na Instagramie i/lub na Facebooku:


Każdy Uczestnik może udzielić tylko jednej odpowiedzi w jednym wybranym przez siebie miejscu:
 • pod postem konkursowym na Blogu
 • lub pod postem konkursowym na Facebooku
 • albo pod postem konkursowym na Instagramie

Macie czas od dziś, tj. 6 września 2019 roku do 14 września 2019 roku do godziny 23:59 (włącznie).


Zapraszam Was naprawdę gorąco do udziału w zabawie!!!


Przed przystąpieniem do Konkursu zapoznaj się z Regulaminem (poniżej).Regulamin Konkursu:
1. Przed przystąpieniem do Konkursu zapoznaj się z Regulaminem.
2. Udział w Konkursie oznacza akceptację Regulaminu.
3. Zadanie Konkursowe: "Podaj przepis na swój ulubiony owocowy napój lub koktajl".
Polub i udostępnij post Konkursowy na Instagramie i/lub Facebook'u.
Polub profil "Aquaphor Polska - filtry do wody" oraz "Słodko -Słony świat Ilony" na  Instagramie i/lub Facebook'u.
Osoby bez konta na Instgramie lub Facebooku mogą brać udział w Konkursie zostawiając komentarz pod postem na Blogu.
4. Odpowiedzi na zadanie Konkursowe należy umieszczać:

 • pod postem konkursowym na Blogu
 • lub pod postem konkursowym na Facebooku
 • albo pod postem konkursowym na Instagramie
W odpowiedzi pod wpisem na Blogu musi być podane imię i nazwisko lub nick oraz adres mailowy osoby biorącej udział w Konkursie w celu późniejszej weryfikacji.

5. Jedna osoba może udzielić maksymalnie jednej odpowiedzi.
6. Zwycięzcą zostanie osoba, która poda najciekawszy przepis.
7. Organizatorem KONKURSU jest AQUAPHOR POLAND SP. Z. O.O.  z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 00-517, ul. Marszałkowska 80, NIP: 70 10165528, REGON : 14170881 oraz blog Słodko - Słony Świat Ilony. Fundatorem nagród jest AQUAPHOR.
8. KONKURS trwa od piątku 6 września 2019 roku do soboty 14 września 2019 roku do godziny 23:59 włącznie.
9. Ogłoszenie wyników nastąpi w sobotę 18 września 2019 roku na blogu Słodko-Słony Świat Ilony oraz na fanpag'u bloga na Facebooku i na Instagramie.
10. Nagrody wysłane zostaną przez Fundatora - markę AQUAPHOR - tylko na terenie PL.
11. Osoby z zagranicy mogą brać udział w Konkursie, lecz adres do wysyłki nagrody musi być podany w Polsce.
12. Osoba biorąca udział w konkursie automatycznie wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na Blogu, Facebooku oraz na Instagramie.2 komentarze:

 1. Piękny dzbanek, dający krystaliczne czystą wodę to dobry nabytek.
  Proszę powiedzieć, czy jeśli nie mam konta na Instagramie oraz Facebooku, mogę wziąć udzia w tym konkursie? Pozdrawiam Halina Z.

  OdpowiedzUsuń

Ślicznie dziękuję za pozostawiony komentarz :)

TOP